betonová omítka BSG - videonávod

VIDEONÁVOD - příprava podkladu a aplikace stěrky BSG včetně povrchové úpravy pro snadnou údržbu. Stěrka je vyrobena s důrazem na věrohodnost povrchu a snadnou aplikaci i svépomocí. Dle ohlasů zákazníků víme, že aplikaci zvládnou jak muži, tak ženy.


DETAILY ZPRACOVÁNÍ  - podívejte se na několik detailů zpracování, které se vyskytují na realizovaných plochách. Je téměř jisté, že se podobné objeví i na těch vašich. Za mnoho let zpětně máme pro vás mnoho dalších detailů, které připravujeme do druhého videa v nejbližší době.


REALIZACE - pokud provedete snadnou aplikaci stěrky BSG podle videonávodu, dostaví se stejný výsledek jako třeba na těchto realizacích.

DETAILY ZPRACOVÁNÍ - část 2. - další porce možných detailů povrchu betonové omítky BSG z našich realizací. Ve videu najdete mimo jiné zpracování rohů či detail vytvořené spáry mezi dvěma plochami. S oblibou fotíme i detaily "chyb" ve formě kaveren, které se při aplikaci úmyslně nechávají nebo i uměle vytvářejí.  Zda si je tam necháte či vytvoříte i Vy necháme na Vás.